Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın.
İstikbal-LogoYetkili BayiiBeko-LogoYetkili Bayiikaraca-logo Yetkili Bayii arzum-logo Yetkili Bayii Emsan-Logo Yetkili Bayii philips-logo Yetkili Bayii tefal-logo Yetkili Bayii doquhome-logo Yetkili Bayii gumussuyu-logo Yetkili Bayii
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Clima Temp Yatak

Sahip olduğu Clima Temp teknolojili kumaş ile sıcaklık ve terlemeyle oluşan nemin ortamdan uzaklaştırılmasını sağlayarak serinlik hissi oluşturur ve termal konforu arttırır. Uyku esnasındaki ısı değişimi, uyku kalitesini etkileyen başlıca nedendir. Uyuma ısısını etkileyen ortam sıcaklığındaki değişim çok fazla olduğunda, uyku konforu da olumsuz olarak etkilenir. İşte İstikbal, uyku esnasındaki bu aşırı ısı farklılıklarına son vermek için faz değişim mikro kapsülleri ile işlenmiş Clima Temp yüksek teknoloji yatağı üretti.  Faz değişim materyalinin içerisindeki kapsül ısıyı hapsederken sıvıya dönüşür. Diğer taraftan, daha düşük oda sıcaklığına bağlı olarak vücut ısısı düşmeye başladığında, aynı faz değiştirme mikro kapsülleri ısıyı artırmak için hapsettiği ısıyı serbest bırakır. Böylece Clima Temp yatak uyku sıcaklığının konfor alanı içerisinde kalmasına yardımcı olur. Sıcağı ve soğuğu dengeleme özelliği ile İstikbal tarafından geliştirilen Clima Temp yatak, neme karşı dayanıklıdır ve uzun süre kalıcı konfor sağlar.
 

Ürün Cinsi:Hijyen Ürünü  (Detay için tıklayınız)
Kurulum Bilgisi:Ücretsiz Kurulum
Teslimat Bilgisi:Ücretsiz Teslimat
Kenar Destek Süngeri:Yok
Yatak Yüksekliği:20 cm
Yay Cinsi:Bonel Yay
Garanti:2
Malzeme:Yaylı
Max Teslimat Süresi:3 Şubat 2024 - 10 Şubat 2024
Özel Yatak Özelliği:Tek Yüzey Kullanımı
Ürün Etiketi:Yeni Ürün
Yükleniyor...