Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın.
İstikbal-LogoYetkili BayiiBeko-LogoYetkili Bayiikaraca-logo Yetkili Bayii arzum-logo Yetkili Bayii doquhome-logo Yetkili Bayii gumussuyu-logo Yetkili Bayii

Sıkça Sorulan Sorular

İnsan hayatında evler kadar mobilyaların ve bunlar için gereken dekorasyon işlerinin de önemli bir yeri vardır ve birey bir eve girdiği zaman oranın mobilyasını almadan ve oranı mobilyasını döşemeden o eve yerleşemez. Bu yüzden mobilyalar insan hayatında önemli bir yer tutar. Fakat yanlış mobilyaların seçimi hem para israfına hem de mobilyaların daha kullanılamamasına neden olacaktır. Bu yüzden mobilya seçimi daima eksiksiz yapılmalı ve onun için bazı fikirler alınmalıdır.
Her tarz mobilya her eve göre olmayabilir. Mobilya seçilmeden önce evin nasıl bir yapıda olduğunu kesinleştirilmelidir. Kesinleştirme yapıldıktan sonra birey mobilya seçmeye gidebilir. Mobilya seçerken evin girişinin ve kapılarının aralığının uzunluğuna dikkat edilmelidir. Aksi takdirde alınacak büyük bir koltuk ya da büyük bir masa evin içine sığmayacak zorlanırsa da çizilip alıcının parasını boşa düşürecektir. Ayrıca bu tür mobilyalar evin içinde taşınırken zorluk çıkacağından evin ölçüleriyle mobilyanın ölçüleri çok önemlidir. Küçük bir eve büyük mobilyalar almak evi daraltarak şık evin şık durmamasına neden olur. Eğer birey odaları değiştirilen bir evde oturuyorsa ve kışın başka bir odaya geçecekse mobilyaların portatif ve taşınabilir olması gereklidir. Böylelikle kolayca taşınan mobilyalar bir sorun çıkarmaz.
Her mobilya her evde olmayabilir. Bu yüzden mobilyanın renklerinin aynı olması veya evin duvarıyla uyumlu olması gerekmektedir. Birey bunu yaptığı takdirde mobilya evin bir parçası gibi görünecek ve böylece daha şık bir görünüm elde edilecektir. Ayrıca sağlam mobilyalar almak bireyin bunları yıllarca kullanmasına böylece para tasarrufu yapmasına neden olacaktır. Rahat mobilyalar almak bireyim evin içinde rahat hissetmesine ve mobilyaların insan hayatına pozitif etki yapmasına neden olacaktır.
Yükleniyor...