Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın.
İstikbal-LogoYetkili BayiiBeko-LogoYetkili Bayiikaraca-logo Yetkili Bayii arzum-logo Yetkili Bayii doquhome-logo Yetkili Bayii gumussuyu-logo Yetkili Bayii

Neden Sultan Mağazaları

Neden Sultan Mağazaları

Zengin Koleksiyon
Sultan Mağazalarının sürekli güncellenen zengin ürün koleksiyonunda, her zevke uygun yüzlerce seçenek bir arada yer alıyor. Mağazalarımızda ve mobilya konusunda Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteslerinden biri olan  www.sultanmagazalari.com.tr adresimizde; Beyaz Eşya ,Züccaciye, Halı, Oturma Odası, Salon ve Köşe Takımı, Yatak Odası, Yemek Odası, Bebek, Çocuk ve Genç Odası ile dekorasyonunuzu tamamlayıcı ürünler sizi bekliyor.

Ücretsiz Rehberlik Hizmeti
Eğer alışveriş yapmadan önce kafanızda "Nasıl bir mobilya almalıyım" Malzeme ve kumaş özellikleri ne olmalı? Fonksiyonel bir model mi tercih etmeliyim? Beğendiğim mobilya bu odaya sığar mı? Evimin dekorasyonuyla nasıl uyum sağlayabilirim?? gibi sorular varsa, hiç yorulmayın ve hemen SULTAN MAĞAZALARI'nı arayın. Müşterilerine ücretsiz rehberlik hizmeti sunan uzmanlarımız, dilerseniz evinize kadar gelerek dekorasyonunuza en uygun mobilya ve tasarımlar hakkında sizinle fikirlerini paylaşabilir.

Emanet Sistemi
Emanet Sistemi; Bugünden beğenip satın aldığınız mobilyanızı, hemen değil de sizin belirlediğiniz bir tarihte teslim almak isterseniz, SULTAN MAĞAZALARI'nın ücretsiz Emanet Sistemi'ni kullanabilirsiniz. Mobilya sektöründe devrim niteliğindeki bu hizmet sayesinde, hemen teslim almak istemediğiniz mobilyalarınız, 3 yıl içinde dilediğiniz bir zamanda istediğiniz adrese teslim etmek üzere SULTAN MAĞAZALARI Emanet'inde sizin için korunuyor. Emanet Sistemi'nin size özel bir ayrıcalığı daha var. Ürününüzün teslim tarihi geldiğinde, beğendiğiniz başka bir SULTAN MAĞAZALARI modeli olursa, emannetteki ürününüzü başka bir ürünle de değiştirebilirsiniz. Üstelik, değiştirmek istediğiniz yeni ürün, emanettekine göre daha düşük fiyattaysa, aradaki farkı da geri alabilirsiniz.

Değerinde Uygun Fiyat
Müşterilerinin değişen beğenilerine uygun olarak sürekli güncellenen zengin bir koleksiyon sunan SULTAN MAĞAZALARI, hayal ettiğiniz tasarımlara, bütçenizi yormayacak fiyatlarla sahip olmanızı da sağlıyor. "Hak Ettiği Değerde Uygun Fiyat" prensibiyle hizmet veren SULTAN MAĞAZALARI, kaliteli tasarımları erişebilir fiyatlarla satışa sunuyor.

Ödeme Kolaylığı
Mobilyada konfor ve rahatlık sunan SULTAN MAĞAZALARI, alışverişlerinizde ödeme rahatlığı da sağlıyor. Nakit Ödemelerde %10'a varan indirim avantajı, ön ödemeli senetli satış sistemi ile peşin fiyatına 9 ay taksit fırsatı ve esnek ödeme modeli gibi alternatifli ödeme kolaylıkları SULTAN MAĞAZALARI'nda sizi bekliyor.

Teslimat ve Montaj
Teslimat ve Montaj; Türkiye'de yaşayanlar ın hepsi SULTAN MAĞAZALARI kalitesine rahatlıkla ulaşabiliyor. Türkiye'nin en büyük online mobilya ve beyaz eşya mağazası www.sultanmagazalari.com.tr üzerinden vereceğiniz siparişleriniz, teslimat ve montaj hizmetiyle en kısa zamanda kapınıza kadar geliyor.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Kurulduğu günden bu tarafa "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesiden asla taviz vermeden hareket eden SULTAN MAĞAZALARI, siz değerli müşterilerine yaklaşımını İSO 10002:206 belgesini alarak perçinlemiş ve "Müşteri Memnuniyet Sürecini" standart hale getirmiştir. Sunduğu hizmetin kalitesini ise ISO 9001 sertifikası ile belgelemiştir.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri
SULTAN MAĞAZALARI, kendisinden alışveriş yapanları müşteriden çok Sultan Ailesi'nin bir ferdi olarak görür ve buna uygun hareket eder. Satış sonrası müşterilerden gelen her türlü olumlu bildirimler ya da olası şikayetler, anında yetkili birimlerimizde değerlendirmeye alınır. Tüm ürünleri 2 yıl garanti kapsamında olan SULTAN MAĞAZALARI, müşterilerinden gelen servis taleplerini en geç 15 iş günü içinde çözüme kavuşturur.
SULTAN MAĞAZALARI, sipariş, sevkiyat, teslimat veya montaj sırasında ve sonrasında ortaya çıkabilecek her soruna karşı hazırlıklıdır. Karşılaşılması olası sorunları, müşterisini mağdur etmeden hızlıca çözüme kavuşturan SULTAN MAĞAZALARI, müşterilerine gerekli hallerde ürün değişimi ya da ürün iadesi gibi alternatif seçenekler de sunar.

7/24 Online Sipariş ve Alışveriş Avantajı
Türkiye'nin en büyük internet mobilya mağazası www.sultanmagazalari.com.tr alışverişinizi keyifli hale getiriyor. Kahvelerinizi alıp, eşiniz veya ailenizle birlikte bilgisayarınızın başına geçerek, yüzlerce çeşit arasında yerinizden kalkmamadan zahmetsizce gezinebilir, model ve fiyat karşılaştırması yapabilir, beğendiğiniz anında sipariş edebilirsiniz.

4 Mevsim Avantajlı Kampanyalar
SULTAN MAĞAZALARI'nda kampanyalar 4 mevsim devam ediyor. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü gibi özel gün ve bayramlarda konsept kampanyalar organize eden SULTAN MAĞAZALARI, böylece evinizi hayalinizdeki gibi dekore etmeniz için size uygun fiyat fırsatları sunuyor. Kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için, sitemizden ayrılırken karşınıza çıkan bilgi mesajındaki kutucuğa e-mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Kurumsal Proje Uygulamaları
SULTAN MAĞAZALARI'nın "Kurumsal Projeler" departmanı; otel, hastane, ofis, inşaat gibi projeler için mimari tasarım ve dekorasyon hizmetleri sunuyor.
Yükleniyor...