Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın. Tüm Türkiye Geneline Ücretsiz Nakliye Hizmetimiz Başladı ! Detaylı bilgi için tıklayın.
İstikbal-LogoYetkili BayiiBeko-LogoYetkili Bayiikaraca-logo Yetkili Bayii arzum-logo Yetkili Bayii Emsan-Logo Yetkili Bayii philips-logo Yetkili Bayii tefal-logo Yetkili Bayii doquhome-logo Yetkili Bayii gumussuyu-logo Yetkili Bayii
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Active Life Gold S Yatak

Yumuşak Tuşeli Özel Örgü Kumaşları Uyku Süresince Vücudumuzun Kas Ve İskelet Sisteminin Desteklenmesine Yardım Sağlar. Yumuşak Tuşeli Özel Örgü Kumaşları Uyku Süresince Vücudumuzun Kas Ve İskelet Sisteminin Desteklenmesine Yardım Sağlar. Orthopedist Yatak Kumaşı İçerdiği Mineral Teknolojisi Sayesinde Uyku Rahatlığının Yanı Sıra Kullanıcıların Metobolizma İletişimini Uyarır. Metabolizmanın Desteklenmesi İse Vücut İçerisindeki Mineral İletiminin İyileştirilmesi Anlamını Taşımaktadır. Bu Sayede Hem Kas Sistemi Hem De İskelet Sistemi Desteklenmektedir.
Ürün Cinsi:Hijyen Ürünü  (Detay için tıklayınız)
Yatak Sertlik Seviyesi:Yumuşak
Kurulum Bilgisi:Ücretsiz Kurulum
Teslimat Bilgisi:Ücretsiz Teslimat
Kenar Destek Süngeri:Var
Kumaş Türü:Örgü Kumaş
Sünger Türü:5 Bölgeli Sünger Yüksek Yoğunluklu Sünger
Yatak Cinsi:Yaylı Yatak
Yatak Yüksekliği:33 cm
Yatak Teknolojisi:Ortopedist
Yay Cinsi:Pocket Yay 5 Bölgeli Yay
Yatak Pedi:Ped Fermuarlı Çıkabilr Ped Kuru Temizleme Yapılabilir Ped
Garanti:Dolgu Malzemeleri 3 yıl Yaylar 10 Yıl Garantilidir.
Max Teslimat Süresi:3 Şubat 2024 - 10 Şubat 2024
Özel Yatak Özelliği:Tek Yüzey Kullanımı
Yükleniyor...